Подарунки до замовлень від 200 грн!
EN UA RU
Будні з 9:00 до 18:00
Зворотній зв'язок
EN UA RU

Причини та способи боротьби з випадінням волосся

2017-09-01

З ранку на подушці знаходите цілі пучки волосся? Весь одяг усипаний ними? Локони зо дня на день стають все тонше? У випадіння волосся багато причин. Незважаючи на складність цієї проблеми, є методи, які ефективно і швидко допоможуть її вирішити.

Які чинники впливають на ріст волосся і баланс шкіри голови?

 1. Перш за все, це стан нервової системи:
 • інтелектуальне перенапруження;
 • безсоння;
 • перевтома;
 • важкі стреси.

Психоемоційні збої через фізіологічні механізми викликають спазм дрібних судин. Звідси порушення кровопостачання волосся й шкіри голови, а отже – ускладнення надходження важливих поживних речовин.

 1. Гормональними порушеннями обумовлено випадання волосся у жінок під час вагітності та після пологів. Також до цієї групи відносять ендокринні захворювання, наприклад, щитовидної залози.
 2. Неповноцінне харчування, особливо пов’язане з дефіцитом білків, який знижує швидкість росту волосся й погіршує його естетичний вигляд. Тому прихильникам суворих дієт і шанувальникам вегетаріанства варто кардинально переглянути свої погляди на раціон.
 3. Авітаміноз: дефіцит і порушення засвоєння таких важливих вітамінів, як А, Н, групи В, а також мікроелементів сірки, заліза, цинку часто підсилює випадання волосся.
 4. Сезонність: багато хто помічає, що найшвидше зростання локонів відзначається в період з серпня по вересень, а втрати, навпаки, посилюються восени і взимку.
 5. На стан волосся також великий вплив мають особливості щоденного догляду. Зловживання фарбами й засобами укладання, шампунями з лаурилсульфатом, жорстке розчісування металевими щітками, завивання і знебарвлення підсилюють випадання волосся.

Як боротися з випадінням волосся?

Одним з ефективних способів впоратися з втратами локонів є застосування таких компонентів, як цибуля і часник. З давніх-давен вони відомі своєю здатністю покращувати якість і збільшувати кількість волосся:

 • посилювати кровообіг в шкірі голови, а отже – покращувати живлення коренів;
 • зволожувати;
 • регенерувати структуру;
 • захищати від зовнішніх впливів.

Фахівці бренду NATURE.med зуміли зберегти корисні властивості цих інгредієнтів і при цьому усунути запах!

В результаті були отримані флавони часнику (Garlic Flavones) та екстракт цибулі, що стали основою натурального «Цибулево-часникового комплексу» для волосся. Результат від застосування продуктів лінії вас приємно здивує: кількість волосся, що випадає, може зменшитися в тричі, а густота волосся – збільшитися до півтора рази.

До складу серії входять чотири продукти, які рекомендовано застосовувати в комплексі для досягнення оптимального ефекту:

 • шампунь;
 • бальзам-інтенсив;
 • сироватка проти випадіння та для зміцнення волосся;
 • ролик-активатор росту волосся.

Застосовуйте «Цибулево-часниковий комплекс» для розкішного, густого, блискучого вигляду локонів і насолоджуйтеся своїм новим образом

Причини та способи боротьби з випадінням волосся
Поділитися
Коментарі
Залишити коментар