Подарунки до замовлень від 200 грн!
EN UA RU
Будні з 9:00 до 18:00
Зворотній зв'язок
EN UA RU
Антивікова Серія

Антивікова натуральна косметика в каталозі NATURE.med®

З віком шкірі обличчя необхідний постійний догляд, щоб попередити і сповільнити утворення зморшок. На нашому сайті представлений широкий асортимент антивікових товарів безпосередньо від виробника. Anti-age – продукти можна купити з доставкою в будь-яке місто України.

Як правильно підібрати антивікову доглядову косметику?

Антивікова косметика НАТУР.мед умовно розділена за віком на 3 категорії:

         «35+» – косметика для розгладження перших мімічних зморшок і запобігання їхньому виникненню;

         «45+» – омолоджуючі креми з ефектом ліфтингу для корекції помірних вікових змін;

         «55+» – косметика для боротьби з яскраво вираженими глибокими зморшками при інтенсивних вікових змінах.

Всі ці категорії доповнює універсальний anti-age-засіб – Сироватка миттєвої краси. Вона містить концентровану формулу натуральних компонентів і вдало доповнює омолоджуючі креми у щоденному догляді.

Нюанси використання натуральної anti-age - косметики

Всі креми «Влада над часом» розроблені на базі Onion Flavones® age control+. Завдяки проникненню в глибокі шари шкіри поліпшена формула флавонів цибулі без запаху забезпечує широкий спектр дії:

         насичує вологою і омолоджує;

         активізує вироблення власного колагену;

         підвищує тонус і еластичність епідермісу;

         сприяє зменшенню зморшок і складочок.

Якщо ви переглянете весь асортимент anti-age товарів для жінок в нашому каталозі, то помітите, що кожна категорія включає по 3 продукти: денний і нічний крем, а також засіб для шкіри навколо очей.

Комплексний підхід при антивіковому догляді вкрай важливий для постійної підтримки зволоженості і живлення шкіри. Тому варто купити косметику відразу для денного і нічного догляду. Вона містить компоненти важливі для шкіри жінок в певний час доби. Наприклад, денні продукти містять SPF для захисту від фотостаріння. Нічні – інтенсивно живлять і регенерують.

Виробник серії «Влада над часом» врахував всі ці нюанси. Замовляйте якісну натуральну аnti-age - косметику на нашому сайті з доставкою по Україні.