Крем для рук у подарунок до замовлення!
EN UA RU
Будні з 9:00 до 18:00
Зворотній зв'язок
EN UA RU
Натуральна косметика для обличчя і тіла

Натуральні засоби для догляду за шкірою обличчя і тіла

Для комплексного догляду за шкірою сьогодні багато хто вирішує користуватися саме натуральною косметикою. Основу таких кремів, пінок, сироваток складають переважно натуральні компоненти. Серед них рослинні екстракти, олії, органічні кислоти, вітаміни й інші інгредієнти. У випадку косметики NATURE.med® це ще й унікальна розробка – Onion Flavones® або флавони цибулі, позбавлені запаху.

Косметика на основі природних компонентів підходить для будь-якого віку. Потрібно тільки підібрати догляд з урахуванням свого типу шкіри.

Підбираємо засоби для різних етапів догляду за шкірою обличчя

Вибираючи косметику для комплексного догляду, орієнтуйтеся, в першу чергу, на свій тип шкіри: її схильність до жирності або сухості, запалень, акне, подразнень.

Не забувайте і про вік. При появі перших зморшок задумайтеся про доповнення щоденного догляду антивіковими кремами.

Засоби догляду за шкірою діляться з урахуванням етапу такого догляду.

Ефективне і делікатне очищення доглядовою косметикою

Косметика для очищення шкіри від забруднень і макіяжу представлена ​​в основному гелями, пінками і міцелярними водами. В асортименті NATURE.med® засоби для вмивання і демакіяжу включають: пінку з рослинними екстрактами, гель з органічними кислотами і міцелярні води, що містять олії. Гель з кислотами підходить не тільки для вмивання, а й для легкого пілінгу.

Тонізація й підтримання рН-балансу

Тоніки завершують етап очищення обличчя. У нашому магазині є два тоніки для різних типів шкіри. Вони прибирають залишки косметики і забруднень, а також нормалізують рН-баланс. Тоніком можна користуватися щодня. Засоби розроблені на базі натуральних інгредієнтів і не містять спирту.

Косметика для зволоження і живлення шкіри

На цьому етапі стануть в нагоді такі засоби для догляду, як креми і сироватки, а також інша косметика на основі екстрактів і органічних витяжок, вітамінів, мінералів, олій. У каталозі ви знайдете два зволожуючих креми для різних типів шкіри обличчя, а також крем з матуючим ефектом.

Засоби для догляду за жирною і проблемною шкірою також можуть включати косметику для боротьби з прищами. Якщо вас турбує проблема прищів, зверніть увагу на такий засіб як точковий ролик від NATURE.med®. Ним можна користуватися в тому числі в підлітковому віці.

Косметика для догляду за тілом

Засоби для тіла від НАТУР.мед включають зволожуючі і живильні креми для рук і стоп:

         косметика для рук відновлює і загоює шкіру, насичує її вітамінами і глибоко зволожує, надаючи рукам і манікюру доглянутий вигляд;

         засіб для стоп запобігає появі тріщин на п'ятах, зволожує і регенерує епідерміс.

Креми доступні в двох формах випуску: тубах і флаконах зі зручним дозатором.

Ефективні комбінації косметики NATURE.med®

Купуючи б'юті - засоби легко захопитися і накупити зайвої косметики. Згадайте скільки кремів і сироваток у вас зараз в косметичці? Щоб купувати тільки потрібне, скористайтеся таблицею з найефективнішими комбінаціями косметики НАТУР.мед. Продукти з таблиці доповнюють і підсилюють дію один одного.