Крем для рук у подарунок до замовлення!
EN UA RU
Будні з 9:00 до 18:00
Зворотній зв'язок
EN UA RU
Інтимна гігієна

Навіщо потрібні засоби інтимної гігієни і чим вони відрізняються?

Звичка піклуватися про шкіру обличчя стало увійшла в життя сучасних жінок. Баночки, тюбики і флакони різних форм і розмірів, покликані зберегти красу і молодість, давно заполонили ванні кімнати. Культура стежити за шкірою тіла також набирає обертів, але, коли справа стосується інтимної гігієни, – багато хто впевнений, що спеціальні продукти для цієї мети не потрібні. Чи достатньо звичайного мила і гелю для душу або потрібен якийсь особливий антибактеріальний засіб для підмивання – давайте розберемося.

Чому жінкам необхідні засоби інтимної гігієни?

Шкіра в цій зоні тонка, ніжна і чутлива. Вибираючи для її очищення мило, можна заробити подразнення, сухість, свербіж, почервоніння. І що ще гірше – порушити кислотно-лужний баланс і мікрофлору, що послаблює природний захист перед інфекціями і приносить відчутний дискомфорт. Природний рівень рН в інтимній зоні коливається в межах 3,5-4,5. Збереження цього показника в межах норми – важливий фактор знешкодження патогенних мікроорганізмів, які викликають розвиток бактеріальних і грибкових інфекцій, наприклад, молочниці і бактеріального вагінозу. Злегка кислий рН допомагає підтримувати природний баланс мікрофлори, при якому «хороші» бактерії переважають над хвороботворними. Спеціальний продукт, наприклад, гель для інтимної зони, допомагає очищати шкіру і слизові оболонки без порушення кислотно-лужної рівноваги і складу мікрофлори. Прибирає специфічний запах і доглядає за ніжною шкірою та слизовими.

Які бувають засоби гігієни жінок?

Продукти для жіночої гігієни різняться за консистенцією, формою випуску, значенням рН і складовими. Підбирати їх слід з урахуванням стану шкіри, способу життя, своїх вподобань щодо форми випуску.

·       Гель для інтимної гігієни – найбільш звичний продукт. Прозорий, помірно рідкий, з легким запахом або без нього, з фізіологічним рН і м'якими ПАР – ось яким повинен бути хороший гель. Кращі гелі для інтимної гігієни містять в своєму складі зволожуючі компоненти, щоб попередити сухість і дискомфорт.

·       Мило для інтимної гігієни може бути твердим і рідким. Його основний недолік – вміст досить агресивних ПАР, які можуть викликати подразнення, почервоніння і сухість чутливої ​​шкіри.

·       Крем для інтимної гігієни діє м'яко, заспокоює подразнення, не пересушує. Підходить для чутливої ​​і схильної до сухості шкіри.

·       Пінки і муси мають легку, повітряну консистенцію, яка забезпечує особливо делікатне очищення. Комфортні у використанні завдяки піноутворюючому дозатору.

·       Вологі серветки – відмінний варіант для тих, хто веде активний спосіб життя і часто знаходиться в дорозі. Допомагають освіжитися протягом робочого дня, щоб повернути почуття комфорту.

Деякі продукти можуть вдало доповнювати один одного, наприклад, пінка і вологі серветки. Звертайте увагу на їхнє призначення: чи підходять для щоденного застосування, в критичні дні, при вагітності.

Засоби жіночої гігієни від NATURE.med®: делікатне очищення і догляд

Бренд представляє 2 продукти для підтримки тривалої чистоти інтимних місць. Гель підійде для щоденного використання, пінка – для особливих періодів життя жінок: в критичні дні, при лікуванні, в період клімаксу, під час вагітності та годування груддю. Обидва засоби забезпечують делікатне очищення без пересушування. Мають різні рН, найбільш підходящі для свого призначення. Гель та пінка розроблені під контролем гінекологів. Містять зволожуючі і захисні компоненти, а також м'які ПАР. Замовити продукт, який сподобався, можна в будь-яку точку України, де є відділення пошти. При покупці на суму від 350 грн – доставка за на рахунок.

Вдалих покупок!