Крем для рук у подарунок до замовлення!
EN UA RU
Будні з 9:00 до 18:00
Зворотній зв'язок
EN UA RU
Натуральна косметика проти лупи

Чому для боротьби з лупою варто вибрати шампуні від NATURE.med®?

Говорячи про лупи важливо розуміти, що мова йде про прискорений процес відлущування клітин шкіри, точніше її верхнього шару. Лусочки, які утворюються, склеюються між собою і виглядають, як білі пластівці. Усунути цю неестетичну проблему допомагає якісний шампунь від лупи.

Причина появи «снігу» на голові може критися в грибку або надмірній сухості верхнього шару шкіри. Тому в залежності від причини утворення лупи її ділять на:

         суху, при нестачі зволоження шкіри, порушенні роботи сальних залоз, виникненні грибка, зловживанні шампунями з агресивними складами;

         жирну, при надмірному виробленні шкірного сала на поверхні шкіри, в результаті чого вона покривається липкою «плівкою», що погано пахне, закупорює пори і не дає повітрю пройти.

Будь-який шампунь від лупи серії «Stop Dandruff» діє на обидва типи лупи, незалежно від причини її розвитку. Це можливо завдяки збалансованому складу з включенням натуральних компонентів.

Розбираємо склад шампунів від лупи серії «Stop Dandruff»

Процес усунення лупи вимагає комплексної дії від шампуню. Цього можна домогтися шляхом включення до складу натуральних компонентів.

Ще один нюанс – відмінні риси шкіри голови і структури волосся у жінок і чоловіків. Тому на нашому сайті представлений окремо чоловічий та жіночий шампунь проти лупи.

Компоненти всіх шампунів для позбавлення від лупи лінійки «Stop Dandruff» підібрані таким чином, щоб:

1.      усувати грибок і запалення;

2.      заспокоювати епідерміс;

3.      знімати свербіж;

4.      покращувати якість волосся.

Залишилося тільки підібрати який шампунь необхідний вам в даний момент: чоловічий, жіночий або універсальний, що діє з першого миття.

Жіночий шампунь для боротьби з лупою

Шампунь для жінок спрямований на ефективне усунення білих пластівців, живлення і поліпшення зовнішнього вигляду локонів. Підходить для всіх типів волосся: сухого і жирного, нормального і фарбованого. Важливо, що до нього не розвивається звикання при постійному використанні. При регулярному митті голови цим засобом можна позбутися наявної лупи і попередити її повторну появу.

За боротьбу з набридливим «снігом» і нормалізацію стану шкіри відповідають цинк і кемпферол лавра. Екстракт чайного дерева піклується про усунення запалення та свербежу. А вітамін В7 живить локони від коренів до кінчиків.

Чоловічий шампунь для позбавлення від білих пластівців на плечах

Засіб від лупи для чоловіків враховує особливості шкіри голови і чоловічого волосся. Допомагає як прибрати лупу, так і забезпечити її профілактику в майбутньому. Можна користуватися щодня.

Кемпферол лавра і цинк впливають на грибок. Срібло забезпечує антисептичну дію. А ментол у формулі засобу дарує тривале відчуття свіжості.

Універсальний концентрат у формі саше

Невеликий сашет з концентрованою формулою розроблений для швидкого усунення лупи, як у чоловіків, так і у жінок. Засіб діє з першого миття голови, максимально прискорюючи процес позбавлення від лупи.

Забезпечує ефективну протигрибкову дію на шкіру завдяки кетоконазолу і цинку. Антисептичний ефект через вміст срібла. А кемпферол лавра заспокоює запалену шкіру і нормалізує її функції.

Сашет – максимально зручна форма для разового застосування і в якості «супутника» в подорожах. Тому в подорож зручно брати з собою саме сашет, а тубу можна використовувати вдома.