Подарунки до замовлень від 200 грн!
EN UA RU
Будні з 9:00 до 18:00
Зворотній зв'язок
EN UA RU

Аптечна косметика - доглядові засоби для тих, кому потрібен результат

2021-06-11


Косметичні б'юті-засоби мас-маркету часто не дають бажаного результату, коли необхідно усунути проблеми зі шкірою або волоссям. Знаючи, що обіцянки на етикетках не гарантують ефект, багато людей сьогодні вибирають аптечні засоби замість косметики. Щоб впоратися з розацеа, акне, дерматитом, подразненням або сухістю шкіри, випадінням волосся, люди часто купують лікарські засоби, наприклад, саліциловий спирт, олійні розчини вітамінів, пантенол, ретиноїди або кортикостероїди.

Але цей підхід ефективний тільки в тому випадку, якщо лікарський препарат показаний для вирішення наявної проблеми, а головне – призначений лікарем. В іншому випадку можна нашкодити, оскільки аптечні препарати містять великі лікувальні дози інгредієнтів. Інша справа аптечна косметика – вона займає проміжне положення між доглядовою косметикою з мас-маркету і ліками.

Чим аптечна косметика для обличчя відрізняється від звичайної косметики?

Рецептури косметичних засобів, що продаються в аптеках, зазвичай розробляються в сертифікованих лабораторіях фахівцями в галузі медицини або косметології. Виробництва сертифіковані за міжнародними стандартами з контролем якості на всіх етапах випуску продукції. Засоби тестуються на безпеку і ефективність, гіпоалергенні і некомедогенні. Компоненти для рецептур – високої якості та очищення. Не забувайте, що найкраща аптечна косметика – це та, яка:

  • підібрана з урахуванням типу шкіри;
  • не містить компонентів, до яких у вас відзначається гіперчутливість;
  • призначена для вирішення вашої естетичної проблеми, наприклад, акне, себореї або підвищеної жирності шкіри;
  • використовується за призначенням і згідно способу застосування.

Головне – вміти підібрати продукт з урахуванням завдань, які він повинен вирішувати. Відвідувачам аптеки в цьому допомагає консультація провізора. Ще один варіант – попередньо вивчити відгуки в Інтернеті і визначитися з брендом. Зовсім не обов'язково зосереджуватися на іноземних торгових марках. Україна також може похвалитися виробництвом якісних косметичних засобів, які продаються в аптеці. Серед таких засобів – косметика бренду NATURE.med®, доступна в нашому інтернет-магазині за вигідними цінами.

Косметика, яку продають в аптеці, підходить для щоденного догляду?

Існує думка, що аптечні косметичні продукти для обличчя потрібні тільки для проблемної шкіри або при наявності дерматологічних захворювань. Насправді, сьогодні аптечний асортимент включає і специфічну лікувальну косметику, і доглядову – для щоденного використання. На полицях аптек широко представлена, як аптечна косметика для підлітків і молодої шкіри, так і антивікові засоби. Вдалих покупок!

Аптечна косметика - доглядові засоби для тих, кому потрібен результат
Поділитися
Коментарі
Залишити коментар