Подарунки до замовлень від 200 грн!
EN UA RU
Будні з 9:00 до 18:00
Зворотній зв'язок
EN UA RU

Чотири хитрощі правильного миття голови

2017-09-01

Останніми роками трихологі та косметологи всього світу все частіше доходять думки, що мити голову потрібно так часто, як це необхідно особисто вам. Давно пішли в минуле упередження, що часте миття шкодить. Повірте, накопичення жиру, засобів укладання і зовнішніх забруднень не менш небезпечне. Тому сучасні тенденції говорять про те, що кратність миття визначається, перш за все, індивідуальними потребами.

Які особливості зроблять очищення волосся і шкіри голови максимально ефективним?

  1. Спробуйте мити голову шампунем в два етапи:
  • при першому нанесенні ви змиваєте безпосередньо продукцію сальних залоз і залишки засобів для укладки;
  • під час другого – готуєте шкіру голови і волосся до нанесення засобів по догляду (бальзамів, сироваток, масок).
  1. Після миття дбайливо замотайте волосся в рушник, але не віджимайте! Адже навіть просте розчісування може стати справжнім стресом для мокрого волосся, не кажучи вже про застосування сили.
  2. Слідкуйте за чистотою і сухістю рушника для волосся, адже воно може накопичувати в собі бактерії, для яких вологе середовище є ідеальним ґрунтом для розмноження.
  3. Сушіть волосся на низькотемпературному режимі або змінюйте режими в залежності від вологості волосся. Наприклад, набагато більш фізіологічним є швидка втрата вологи на початку висушування, а вже остаточне висихання має відбуватися при впливі прохолодного повітряного струменя.

Дотримуйтесь цих правил, і ваші волосся будуть здоровими і шовковистим!

Чотири хитрощі правильного миття голови
Поділитися
Коментарі
Залишити коментар