Подарунки до замовлень від 200 грн!
EN UA RU
Будні з 9:00 до 18:00
Зворотній зв'язок
EN UA RU

Кращі натуральні шампуні не містять цього

2021-05-06

Вітер, мороз, Уф-промені, сушка феном і вирівнювання плойкою — наше волосся щодня переживає негативний вплив, а тому потребує якісного догляду. Перше, на що потрібно звернути увагу, – ефективне і безпечне очищення локонів і шкіри голови. Натуральні шампуні для волосся, мабуть, краще рішення в даному випадку. Вони багаті на природні складові, здатні подбати про локони і шкіру голови під час миття, і зазвичай мають м'яку миючу основу.

Який він – хороший натуральний шампунь?

Ознакою хорошого очищаючого засобу вважається вміст щадних поверхнево-активних речовин (ПАРів). М'які ПАРи ефективно очищають волосся і шкіру голови від забруднень, продуктів обміну клітин, себуму і стайлінгу, не завдаючи їм шкоди. Окрім наявності делікатних ПАРів якісний шампунь з натуральним складом не містить парабенів, формальдегідів і силіконів. У нього тонкий неяскраво виражений натуральний аромат і прозорий, молочний або білястий колір через відсутність барвників і ароматизаторів. Що стосується активних натуральних складових, то кращими для включення в шампунь вважають:

  • вітаміни;
  • натуральні олії;
  • рослинні екстракти;
  • протеїни.

Вони зволожують, живлять і регенерують волосяну структуру, нормалізують баланс шкіри голови. Для включення в натуральні шампуні Україна має багатющий природний ресурс активних компонентів. Чого варті тільки цибуля і часник, широко відомі своїми оздоровлюючими волосся властивостями.

Натуральний шампунь – значить безсульфатний?

Сульфати – найпопулярніші і часто використовувані ПАРи в очищувальних доглядових засобах. Серед них найбільш відомий лаурилсульфат натрію (SLS). Він ефективно вимиває забруднення і дає пишну піну, але діє дуже агресивно до волосся, шкіри, слизових оболонок. Кращі натуральні шампуні не включають лаурилсульфат натрію. Замість нього до складу вводять більш м'які ПАРи. Але це не означає, що хороший шампунь обов'язково безсульфатний. Наприклад, лаурилсульфат натрію може бути замінений на більш щадний, але не менш ефективний ПАР – лауретсульфат натрію (SLЕS).

Безсульфатні засоби дійсно забезпечують найбільш м'яке очищення, але не здатні змивати стайлінгові продукти (лак, пінку, мус), а також косметику, яка містить силікони. Вони дуже погано піняться і мають велику витрату. Можуть привести до утворення лупи. Ситуації, коли безсульфатний шампунь точно стане в пригоді, – кератинове випрямлення, ламінування, біозавивка і фарбування в яскраві кольори. Шампуні для натурального волосся, що не піддавалося салонній хімічній обробці, не обов'язково повинні бути безсульфатними. Навпаки, сульфати допоможуть добре промивати густі локони, особливо якщо вони довгі й схильні до жирності.

Кращі натуральні шампуні не містять цього
Поділитися
Коментарі
Залишити коментар